Witaj na stronie sklepu firmowego i hurtowni PREM

Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji oraz będziesz na bieżąco z najnowszymi kolekcjami tapet, fototapet i sztukaterii oraz dowiesz się wielu porad i ciekawostek jak urządzić swoje mieszkanie bez zbędnych kłopotów.

Hurtownia PREM jest jednym z pierwszych przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą tapet. Funkcjonuje ona nieustannie od 1990 roku, w międzyczasie nawiązując ścisłą współpracę z A.S. Creation, P+S International czy Marbet Design. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rodzimy rynek tapety firmy Emiliana Parati czy Zambaiti Parati.

Jesteśmy również najstarszym i jedynym sklepem w Szczecinie o tak bogatym wyborze tapet, m.in. od A.S. Creation, Erismann, Marburg, P+S International, Rasch, BN International, Grandeco, Casadeco, Ugepa, Zambaiti Parati, Cristiana Masi, Roberto Cavalli, Emiliana Parati, Galerie, Sirpi, Architect Papers, Rasch Textil, Eijffinger, Hohenbereger, Wallquest, Origin i wielu, wielu innych.

W naszej ofercie znajdziesz fototapety Komar, Consalnet, Murella, Wizard+Genius. Możesz także zamówić fototapetę ze swojego zdjęcia lub obrazu, który znajdziesz w internecie w wybranym przez Ciebie rozmiarze! Mamy także szeroki wybór oklein DC FIX i folii statycznych LINEA FIX.

W asortymencie posiadamy sztukaterię Marbet Design, Orac Decor, Mardom Decor i Creativa by Cezar. W naszym sklepie możesz obejrzeć listwy na ekspozycji lub wypożyczyć próbkę. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin!

N

Szeroki wybór

600 różnych wzorów na miejscu, 400 katalogów z produktami na zamówienie.

N

Fachowa pomoc

27 lat doświadczenia w sprzedaży i remontowaniu.

N

Atrakcyjne rabaty

Dla stałych klientów i przy większych zamówieniach.