Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3
Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3
Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3
Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3
Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3
Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3
Sonderangebot Schnäppchen

Listwa przypodłogowa / kryjąca NMC Wallstyl - CF3

8,39 €
inkl. MwSt / metr
Niedrigster Preis in 30 Tagen vor Rabatt: 8,30 € / metr+1%
Normaler Preis: 9,02 € / metr-7%
Verkauft für:2metr
Sie können auch kaufen mit:
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Symbol
CF3
Herstellercode
5412938978729
Długość
200 cm
Przedział wysokości
10 - 12 cm
Proponowany klej
klej montażowy do sztukaterii Adefix NMC
Właściwości
sztywna
Tworzywo
Polistyren wysokiej gęstości

Mottem NOËL & MARQUET jest zdanie - Dom to życie. To Ty decydujesz, jak chcesz żyć. Dlatego NMC oferuje cały wachlarz pomysłów na wykończenie wnętrz i na życie. Każdy znajdzie coś dla siebie. By żyć dobrze i wygodnie. Niezależnie od upodobań i gustu. Od klasyki po nowoczesność. Do każdego wnętrza, spełniając wszelkie wymagania. Z dbałością o najwyższą jakość. Umożliwiając kreatywność w tworzeniu atrakcyjnych przestrzeni. Najnowocześniejsze rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo, które co roku nagradzane jest prestiżowymi nagrodami. Bo każdy zasługuje na komfort i życie w przestrzeni, która sprawia mu radość.

Firma NOËL & MARQUET swoją działalności prowadzi już ponad 70 lat, a wciąż wszystkie elementy konstrukcyjne produkowane są w Belgii, w zakładzie w Eynatten.

Dbając o szczegóły, marka NMC tworzy bardziej wyszukane, trójwymiarowe elementy, korzystając z aluminiowych form, w które wtryskiwana jest pianka poliuretanowa o dużej gęstości ARSTYL®. W ten sposób powstają precyzyjne elementy konstrukcyjne: niektóre niezwykle dekoracyjne, inne nowoczesne i minimalistyczne. Ten sam proces wykorzystuje się do produkcji gzymsów FLEX, a także elementów dekoracyjnych DOMOSTYL®. Elastyczne listwy świetnie sprawdzają się na bardzo nierównych ścianach lub zaokrąglonych.

Listwy przypodłogowe marki NOËL & MARQUET pasują do każdego wnętrza i są nieodłącznym elementem wystroju. Są odporne na wstrząsy i wilgoć, przez co świetnie sprawdzą się także w łazience. Dzięki temu, że można je malować lub lakierować, stanowią idealne wykończenie każdej podłogi.

■ Idealne połączenie dla każdego typu pokrycia podłogi ■ Wodoodporne oraz odporne na uderzenia ■ Doskonałej jakości styropian, w 100% poddający się recyklingowi ■ Gruntowany, z możliwością pomalowania ■ Wystarczająco dużo miejsca na schowanie kabla ■ Nagrodzony eco certyfikatem “Blauer Engel”

Dzięki listwom kryjącym remont jest dziecinnie prosty! Zamiast kosztownego i czasochłonnego usuwania starych listew i płytek teraz można je po prostu przykryć.

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel