Tapeta ścienna Liście Bananowca Cristiana Masi Moderna - 49332

Tapeta ścienna Liście Bananowca Cristiana Masi Moderna - 49332

114,12 €
incl. VAT / szt.
Lowest price in 30 days before discount: / szt.
Regular price: / szt.
You can also buy using:
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Symbol
49332
Series
Color
shades of beige
Repeat distance
offset match
How much
64/0 cm
Product designation
Saloon / Dining room / Bedroom
Office / Hall / Corridor
Kitchen / Bathroom
Type of wallpaper
tapeta winylowa
tapeta na flizelinie
Roll size
1,06 x 10,05 m
Patterns
geometric
Attribute
Ściana smarowana klejemMore

ściana smarowana klejem, nie ma potrzeby nasączania nim tapety, tylko ściana powinna być smarowana

Tapeta ściągalna bez pozostałościMore

tapeta ściągalna bez pozostałości, możliwa do usunięcia na sucho

Tapeta odporna na szorowanieMore

tapeta odporna na szorowanie, zabrudzenia mogą być czyszczone za pomocą miękkiej szczotki

Tapeta dobrze światłoodpornaMore

tapeta dobrze światłoodporna, dobrze zachowuje kolor, nawet przy dłuższym, bezpośrednim kontakcie ze słońcem

Recommended adhesives
Metylan Direct
Markoline Vlies
Masterline Vlizo
Wallfix Ultra
Nowa kolekcja MODERNA od włoskiego producenta PARATO i utalentowanej projektantki CRISTIANA MASI to gra kreatywnych doświadczeń. Nowy intrygujący wymiar, w którym stylowy język definiuje nowoczesna symbolika bogata w czyste kształty, organiczne linie i naturalne włókna pozwalają bawić się fantazją i odkrywać wyimaginowane scenerię. Lekkie, inspirujące i kreatywne wzory.
MODERNA narodziła się z synergii odcieni kolorów i wyrafinowanych faktur: nowa koncepcja ściany ewokującej piękno i emocje będące w stanie stworzyć luksus i otaczającej atmosfery w równowadze między snem a rzeczywistością.
Tapety ścienne z katalogu MODERNA odzwierciedlają naturalne materiały, takie jak beton, kamień czy marmur. Nie brakuje też motywów roślinnych z efektownymi liśćmi, które wyglądają bardzo realistycznie, dzięki szczegółowej strukturze. Trzecia odsłona kolekcji to geometryczne wzory, które zachwycają swoim dopracowanym wykończeniem. 

Tapety ścienne MODERNA produkowane przez włoską fabrykę tworzone są z materiałów o najwyższej jakości, spełniają wszystkie normy unijne i są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Cała kolekcja jest na podkładzie flizelinowym, tapety nie smarujemy klejem, tylko samą ścianę. Gruby winyl użyty do produkcji jest bardzo trwały, odporny na zmywanie oraz szorowanie. Dzięki podwójnej długości tapety 106 cm zmniejsza się ilość łączeń na ścianie. To wygodne rozwiązanie pozwala nam szybko wytapetować bez robienia bałaganu. Tapety odporne na promienie UV, zachowują swój kolor przez wiele lat. 

Oznaczenie CE zgodnie z normą europejską EN 15102 oraz certyfikat IGI (Global Wallcoverings Association) zgodnie z normami produktowymi EN 233: 1999 i EN 259-1: 2016. Certyfikat ISO 9001 (Jakość) i ISO 14001 (Środowisko)

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel