Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1
Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1
Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1
Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1
Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1
Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1
Special offer Bargain

Listwa przyścienna Noël & Marquet (NMC) Arstyl Z1

  • Listwy ścienne NMC pasują do każdego wnętrza. Wyjątkowo odporne na wstrząsy i wilgoć. Urozmaicą ścianę i nadadzą oryginalnego wykończenia. Z listew ściennych NMC stworzysz ramy lub kontury, które możesz pomalować na dowolny kolor.
22,37 €
incl. VAT / kg
Lowest price in 30 days before discount: 22,13 € / kg+1%
Regular price: 24,06 € / kg-7%
Sold by:2kg
You can also buy using:
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Symbol
Z1
Length
200 cm
Thickness range
4 - 4,9 cm
Height
10,5 cm
Height range
10 - 12 cm
Attribute
sztywna
Finish
base (do malowania)
Tworzywo
Poliuretan wysokiej gęstości

Hasłem przewodnim rodzinnej marki Noël & Marquet jest "Dom to życie". To Ty decydujesz, jak chcesz żyć. Dlatego firma NMC oferujemy cały wachlarz pomysłów jak urządzić wnętrze i nadać mu unikalnego charakteru. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od upodobań i gustu. Od klasyki po nowoczesność. Do każdego wnętrza, spełniając wszelkie wymagania. Z dbałością o najwyższą jakość. Umożliwiając kreatywność w tworzeniu atrakcyjnych przestrzeni. Najnowocześniejsze rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo. Bo każdy zasługuje na komfort i życie w przestrzeni, która sprawia mu radość. 

Nawet dzisiaj, więcej niż 70 lat od założenia firmy, wszystkie elementy konstrukcyjne marki NOËL & MARQUET produkowane są w Belgii, w zakładzie w Eynatten.

Do tworzenia listew firma NMC wykorzystuje dwie metody.

Dbając o szczegóły, tworząc bardziej wyszukane, trójwymiarowe elementy, wykorzystywane są aluminiowe formy, w które wtryskiwana jest pianka poliuretanowa o dużej gęstości (ARSTYL®). W ten sposób powstają precyzyjne elementy konstrukcyjne: niektóre niezwykle dekoracyjne, inne nowoczesne i minimalistyczne. Ten sam proces wykorzystujemy do produkcji gzymsów FLEX, a także elementów dekoracyjnych (DOMOSTYL®), które mogą być instalowane także na zewnątrz.

W drugim procesie - ekstruzji (wytłaczania) polistyren o średniej i wysokiej gęstości przekształcany jest w lekkie (NOMASTYL®) lub wyjątkowo odporne elementy (WALLSTYL®). Ponadto wszystkie produkty wytwarzane w procesie ekstruzji są wodoodporne, w związku z czym można je bezpiecznie instalować w pomieszczeniach o dużej wilgotności jak na przykład łazienka. Ich montaż jest ułatwiony, ponieważ są fabrycznie zagruntowane, a powierzchnie przeznaczone do klejenia zostały odpowiednio przygotowane już w procesie produkcyjnym.

Bez względu na to, które elementy wybierzesz, produkty NMC nigdy Cię nie zawiodą. Inżynierowie, projektanci i pracownicy działu produkcji nie ustają w wysiłkach, by każdy produkt spełniał wysokie normy jakości marki NOËL & MARQUET. Ponad 70-letnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają produktom marki NOËL & MARQUET niepowtarzalność, wyjątkową atrakcyjność i najwyższą jakość.

Przekształcenie ściany w atrakcyjny element wystroju wnętrza nigdy nie było tak proste! Listwy ścienne marki NMC służą do dekorowania, kształtowania i ozdabiania ścian. Umożliwiają tworzenie obramowań i konturów oraz dzielenie ścian. Są lekkie a ich montaż jest bardzo prosty. Dzięki fabrycznie nałożonemu podkładowi możesz od razu pomalować je na wybrany kolor. Duża gęstość materiału zapewnia im wyjątkową odporność na uderzenia.

Listwy ścienne marki Noël & Marquet Arstyl Z1 pasują do każdego wnętrza i są nieodłącznym elementem wystroju. Produkty Wallstyl są zagruntowane, gotowe do nałożenia indywidualnej warstwy wykończeniowej - farby akrylowej w dowolnym kolorze. Są wyjątkowo odporne na wstrząsy i wilgoć, przez co idealnie sprawdzą się także w łazience. Dzięki temu, że można je malować lub lakierować, stanowią idealne wykończenie każdym pomieszczeniu. W zależności od wybranego przez Ciebie modelu i sposobu jego montażu możesz uzyskać dowolny efekt. Listwy ścienne pomogą Ci ukryć nieestetyczne przejścia, pęknięcia i mniejsze kable. Ponadto w niektórych z nich istnieje możliwość instalacji oświetlenia.  

Zaletami listew ściennych Noël & Marquet Arstyl Z1 są:
■ Atrakcyjny element wystroju wnętrza 
■ Łatwe do zainstalowania i wydajne
■ Do wszystkich wariantów stylistycznych w budynkach nowych i remontowanych
■ Najwyższa jakość na każdą kieszeń
■ Zagruntowane, aby ułatwić wykonanie dowolnego wykończenia

Dowiedz się jak łatwo montuje się listwy ścienne Noël & Marquet Arstyl Z1

MONTAŻ LISTEW ŚCIENNYCH- YOUTUBE

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel