Tapeta ścienna Liście Bananowca Cristiana Masi Moderna - 49331

Tapeta ścienna Liście Bananowca Cristiana Masi Moderna - 49331

114,12 €
inkl. MwSt / szt.
Niedrigster Preis in 30 Tagen vor Rabatt: / szt.
Normaler Preis: / szt.
Sie können auch kaufen mit:
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Symbol
49331
Serie
Kolor
Beigetöne
Rapport
versetzter Ansatz
Wie viele Zentimeter ist der Versatz
64/0 cm
Produktbezeichnung
Salon / Esszimmer / Schlafzimmer
Büro / Halle / Flur
Küche / Badezimmer
Rodzaj
tapeta winylowa
tapeta na flizelinie
Rozmiar rolki
1,06 x 10,05 m
Wzór
geometrisch
Właściwości
Ściana smarowana klejemMehr

ściana smarowana klejem, nie ma potrzeby nasączania nim tapety, tylko ściana powinna być smarowana

Tapeta ściągalna bez pozostałościMehr

tapeta ściągalna bez pozostałości, możliwa do usunięcia na sucho

Tapeta odporna na szorowanieMehr

tapeta odporna na szorowanie, zabrudzenia mogą być czyszczone za pomocą miękkiej szczotki

Tapeta dobrze światłoodpornaMehr

tapeta dobrze światłoodporna, dobrze zachowuje kolor, nawet przy dłuższym, bezpośrednim kontakcie ze słońcem

Zalecany klej
Metylan Direct
Markoline Vlies
Masterline Vlizo
Wallfix Ultra
Nowa kolekcja MODERNA od włoskiego producenta PARATO i utalentowanej projektantki CRISTIANA MASI to gra kreatywnych doświadczeń. Nowy intrygujący wymiar, w którym stylowy język definiuje nowoczesna symbolika bogata w czyste kształty, organiczne linie i naturalne włókna pozwalają bawić się fantazją i odkrywać wyimaginowane scenerię. Lekkie, inspirujące i kreatywne wzory.
MODERNA narodziła się z synergii odcieni kolorów i wyrafinowanych faktur: nowa koncepcja ściany ewokującej piękno i emocje będące w stanie stworzyć luksus i otaczającej atmosfery w równowadze między snem a rzeczywistością.
Tapety ścienne z katalogu MODERNA odzwierciedlają naturalne materiały, takie jak beton, kamień czy marmur. Nie brakuje też motywów roślinnych z efektownymi liśćmi, które wyglądają bardzo realistycznie, dzięki szczegółowej strukturze. Trzecia odsłona kolekcji to geometryczne wzory, które zachwycają swoim dopracowanym wykończeniem. 

Tapety ścienne MODERNA produkowane przez włoską fabrykę tworzone są z materiałów o najwyższej jakości, spełniają wszystkie normy unijne i są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Cała kolekcja jest na podkładzie flizelinowym, tapety nie smarujemy klejem, tylko samą ścianę. Gruby winyl użyty do produkcji jest bardzo trwały, odporny na zmywanie oraz szorowanie. Dzięki podwójnej długości tapety 106 cm zmniejsza się ilość łączeń na ścianie. To wygodne rozwiązanie pozwala nam szybko wytapetować bez robienia bałaganu. Tapety odporne na promienie UV, zachowują swój kolor przez wiele lat. 

Oznaczenie CE zgodnie z normą europejską EN 15102 oraz certyfikat IGI (Global Wallcoverings Association) zgodnie z normami produktowymi EN 233: 1999 i EN 259-1: 2016. Certyfikat ISO 9001 (Jakość) i ISO 14001 (Środowisko)

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel